نمایش نوار ابزار

ضیافت شام ۱۸ آذرماه در رستوران سیتی سنتر اصفهان

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵

به دعوت مدیر مسئول فصلنامه «از سین سرطان تا سین سلامتی» و با حمایت پویش دارو، نشست صمیمیانه ای باحضورقائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جناب آقای دکتر صانعی، شهردار اصفهان جناب آقای دکتر جمالی نژاد و اساتید طراز اول درمانگر سرطان در اصفهان پنجشنبه شب ۹۵/۹/۱۸ در مجموعه پذیرایی سیتی سنتر برگزار گردید. در ابتدا جلسه دكتر پوريا عادلي متخصص راديوتراپي انکولوژی وصاحب امتياز مجله از سين سرطان تا سين سلامتي با بيان لزوم اطلاع رساني صحيح و بدون ايجاد ترس در جامعه ضمن ارايه راهكارهايي بر نقش شهرداريها در اين زمينه و همچنین در مداخلات درماني تاكيد كردند.
دراین نشست حاضرین به بحث وتبادل نظر پیرامون سرطان به عنوان یک اولویت جدی در حوزه سلامت کشور پرداختند .


دکتر صانعی با بیان مخاطرات مختلفی که در زندگی امروز ما موجب شیوع بیش از پیش سرطان شده است، ضرورت همکاری همه سازمانها و نهادها در جهت آموزش و پیشگیری را یادآور شدند. پس از آن چندتن از اسانید متخصص به بیان نظرات و پیشنهادات خود در این مورد پرداختند.
در پایان دکتر جمالی نژاد با ایراد بیاناتی ضمن تاکید بر اهمیت و اولویت سرطان به تشریح اقدامات شهرداری اصفهان در سالهای اخیر در حوزه سلامت پرداختند.
ایشان اعلام کردند شهرداری اصفهان آمادگی دارد برای فعالین حوزه سلامت که بهرنحو بخواهند در زمینه آموزش، پیشگیری و درمان مشارکت و سرمایه گذاری کنند ، امکان و تسهیلات لازم را فراهم کند.

دیدگاه ها